- O nas


Gizo Power by NED Generators

W 2022 firma Gizo została bezpośrednim dystrybutorem NED Generators. Łącząc najwyższej klasy technologię wykonania z 30 letnim doświadczeniem na Polskim oraz Włoskim rynku, Gizo Power by NED jest odpowiedzią na problemy energetyczne ostatnich lat. Dwie firmy, w 100% rodzinny kapitał oraz wspólny cel którym jest jakość dostarczanych produktów oraz usług.

Cichszy o ponad 50%

Zmieniający się rynek to nie tylko zielona energia, to przede wszystkim kwestia komfortu i kultury pracy. Generatory prądotwórcze firmy NED to najcichsze generatory na rynku światowym. W standardzie rynkowym silnik emituje głośność na poziomie ok. 100 dB, natomiast generator prądotwórczy NED pracuje na poziomie 48 dB.

Najwyższa jakość w standardzie

Fabryka NED działa niczym manufaktura. Każdy generator prądotwórczy wychodzący z linii produkcyjnej jest poddany dokładnej kontroli jakości. Cynkowana i lakierowana konstrukcja dają gwarancję estetyki na lata. Wbudowana telematyka pozwala na zdalne uruchamianie/wyłączanie. Brak połączeń spawanych daje gwarancję długoletności. Jeśli poszukujesz produktu najwyższej jakości, to dobrze trafiłeś.

Produkt ,,szyty’’ na miarę

Generatory prądu NED oferuję możliwość konfiguracji pozwalającej na pracę w najbardziej wymagających warunkach. Praca ciągła na pustyni w temperaturze 55 stopni celsjusza? Arktyczne warunki i -35 celsjusza? Dla generatorów NED to żaden problem. W zależności od twoich potrzeb, możemy dostosować elementy konstrukcji np. zbiornik paliwa, doloty powietrza, odprowadzanie spalin. Skontaktuj się z nami, natomiast my zadbamy o dostosowanie się do twoich potrzeb

Zadzwoń lub napisz do nas